Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Suzuki Gn125

1 000 EUR

Shitet nga: suzuki 07 Maj 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Komuna
Kavadar
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
GN
Suzuki skuter 125 an ,vo odlicna sostojba,smeneto ulje i filter za vazduh EXSTRA!!!
Leaflet
Në fillim