Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Suzuki

800 EUR

Shitet nga: Suzuki 17 Maj 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Kavadar
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
RM
Prv gazda kupen od salon Auto X , redoven servis !
Leaflet
Në fillim