Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ER SI Yamaha Zuma 150cc mnogu dobra sostojba

700 EUR

Shitet nga: Vojo 09 Mar 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 1 500 MKD / muaj

From
Store
Viti
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
Zuma
Motorot e staklo socuvan se prodava poradi kupuvanje na drug ima mesto za dogovor slobodno javete se
Leaflet
Në fillim