Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

APRILIA RS4

2 300 EUR

Shitet nga: Filip 04 Gush 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Koçan
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Aprilia
Modeli
RS
77cc Kit
Dellorto 22 karburator
Gianneli alspuh
Malossi filter za vozduh
Smeneti plocki pred 3000km
Gumi odlicni
Në fillim