Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Aprilia RS 125

1 800 EUR

Shitet nga: Martin 13 Mar 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Ohër
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Aprilia
Modeli
RS
Se prodava aprilia rs 125 2011godina vo odlicna sostojba registrirana i osigurana.Cenata e 1800 so mal prostor za dogovor
Leaflet
Në fillim