Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Aprilia RS

2 000 EUR

Shitet nga: Aprilia 27 Qer 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Aprilia
Modeli
RS
Motorot ima napraveno golem servis nova llamella registriran cela godina so eden zbor motorot e vo top sostojba
Aprilia
071565756
Leaflet
Në fillim