Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Honda NSR

850 EUR

Shitet nga: Slavce 07 Tet 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Veles
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Honda
Modeli
NSR
Honda NSR vo odlicna sostojba
Leaflet
Në fillim