Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Honda RVF 400

6 000 EUR

Shitet nga: Dosta 19 Qer 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Honda
Modeli
VF
Hello I'm french In Jance.
so i speak English
Je parle Français, normal
e ance Italiano.
Në fillim