Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se prodava Yamaha R6

2 200 EUR

Shitet nga: Marjanco 19 Dhj 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
YZF
Motorot e vo top sostojba pali vozi
Smento akumulator, ulje, gumi

Registriran na MK dokumenti

Poveke informacii na tel 076-370-080
Marjanco
076-370-080
Leaflet
Në fillim