Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Yamaha R6

2 400 EUR

Shitet nga: Maco 01 Gush 02:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
YZF
Prodavam Yamaha R6 vo odlicna sostojba
-smeneto ulje,filter,gumi

Motorot e registriran na Mk dokumenti
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione