Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW hp4 -14

10 800 EUR

Shitet nga: Nadi emruli 02 Pri 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Motoçikleta
Të tjera
Prodhuesi
BMW
Shitet BMW Hp4 2014
esht me letra te zvicres e shes per vetem 10.800 Euro.
I ka 19000 km secilen 2000 km esht bor servis me dokument . Full oprim.. Per ma shum informata fkate ket person Liridon nr. 0038971722070 ose 0041763802425 Watsap
Nadi emruli
+389 71722070
Në fillim