Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW S1000rr/Hp4 2014

10 800 EUR

Shitet nga: Nadi emruli Dje 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Motoçikleta
Të tjera
Prodhuesi
BMW
Sale!!!!! BMW Hp4 2014 Per vetem 10800Euro

Fahrwerk mit Dynamic Damping Control DDC.
-Race ABS of IDM-Setting
-Dynamische Traktionskontrolle DTC -Slick“-Modus.
-Launch Control.
-Wheelie- Control.
-Schaltassistent Blipper
-ABS , ESP......Etj Etj Etj

Ki motorin Gjendet n maqedoni esht me letra CH
Per ma shum informata edhe Visita fkate ket person Liridon nr. 0038971722070 ose
0041763802425 Wattsapp
Nadi emruli
+389 71722070
Në fillim