Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW R 1200 R

7 500 EUR

Shitet nga: Дарко 21 Tet 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Motoçikleta
Të tjera
Prodhuesi
BMW
Се продава BMW R 1200 R , 2011 година, во перфектна состојба, со комплет оргинал 3 куфера.
Дарко
071230698
Leaflet
Në fillim