Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW Nine T scrambler

12 500 EUR

Shitet nga: Baze 12 Tet 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
BMW nine T scrambler
-1170cc
-110ks
cena 12500 evra(redovna cena 14500)
kontakt tel i viber
077500450
075266153
Në fillim