Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kawasaki Z900 2017

8 999 EUR

Shitet nga: Baze 12 Tet 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 19 260 MKD / muaj

From
Store
Viti
Motoçikleta
Të tjera
Prodhuesi
Kawasaki
Modeli
Z
kavasaki Z900 2017
-948cc
-125ks
cena 8999evra(redovna cena 9600evra)
kontakt tel i viber
077500450
075266153
Në fillim