Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Suzuki rmz 2014god

3 500 EUR

Shitet nga: Spase 07 Nën 03:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 7 490 MKD / muaj

From
Store
Viti
Motoçikleta
Të tjera
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
RM
Suzukito e so 80h od koa e kupen, sega ima 11h od kompleten remont. Vozen e rekreativno . Motoro e top poveke info na 078 350 171
Leaflet
Në fillim