Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Aprilia Pegasso Strada factory 650 CC Mk tabli

3 999 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dragan Dooel 06 Maj 12:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Komuna
Koçan
Motoçikleta
Touring
Prodhuesi
Aprilia
Modeli
Pegaso
MK TABLI
- POTROSUVACKA 4L/100 KM TESTIRANA
- POMINATI 24 000 KM
- TEZINA 168 KG
- NOV AKUMULATOR
- LED STOP SVETLO, POZICIJA I ZMIGAVCI
- MIVV OD GRANI
- BREMBO SISTEM ZA KOCENJE
- DVA KLUCA
- BRZINA 185 KM/H

- MOTOROT NE E PAGJAN NE E FARBAN ORIGINALNA BOJA MAKSIMALNO ZACUVAN

- SPREMEN ZA SEZONA BEZ EDEN DENAR VLOG VO NEGO

- PROVERKA KADE SAKATE PO VASA ZELBA

- ZA PODETALNI INFO ⬇️⬇️⬇️⬇️
📲📲📲 077 914 596 DRAGAN📲📲📲
Dragan Dooel
Peugeot 308 1.6 hdi 109ks 2008 4 150 EUR
BMW 530D 235HP 6 000 EUR
Opel Astra 1.7 cdi 110ks 2012 sports tourer 5 300 EUR
Opel Astra gtc 1.7 cdti 101ks 2007 sport 3 400 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione