Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW K 1200 GT -09 TOP SOSTOJBA

9 000 EUR

10 000 EUR

19 260 MKD / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: bmw 16 Nën 01:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 19 260 MKD / muaj

From
Advertiser
Viti
2009
Komuna
Aerodrom, Shkup
Motoçikleta
Touring
Prodhuesi
BMW
Modeli
K1200
Motorot e vo mnogu dobra sosotojba,

1200cm,
112kw ( 152ks)
redovno servisiran, na 42.000 svekici, filter za vozduh, ulje, novi plocki, sevis na kardan
novi gumi

abs,
greaci na racki,
podvizen vizir,
i mnogu druga oprema.....
44000 km pominati.
MOZNA ZAMENA so realni ponudi.
Leaflet
Në fillim