Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW K 1600GT

29 130 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: dinamix 26 Qer 12:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
dinamix
BMW K 1600GTL 27 760 EUR
MASH 500 4 990 EUR
Mash Racer 400 4 190 EUR
K 1600GTL 27 270 EUR
From
Store
Viti
Komuna
Shkup
Motoçikleta
Touring
Prodhuesi
BMW
Modeli
K1600
BMW K 1600GT
-O KM
-FULL OPREMA
-2019GOD
dinamix
BMW K 1600GTL 27 760 EUR
Mash Racer 400 4 190 EUR
K 1600GTL 27 270 EUR
MASH 500 4 990 EUR
Në fillim