Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ducati V4S -19

23 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Lsa Rent 10 Pri 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Motoçikleta
Touring
Prodhuesi
Ducati
Se prodava Ducati V4S 2019 god, so 7000km.
Dodatna oprema :
- Sportski paket Rizoma
- Karbonski preden branik
- Karbonski zaden branik
- Karbonski del za rezervoarot
- Anti Slip lepenki na rezervoarot
- Rizoma stitnici na Predno i zadno trkalo
- R&G stitnici na Hladnjak
- Drzac za torbicka na rezervoar
- Novo Sediste
- Rizoma
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione