Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Harley Davidson Electra Glide

Shitet nga: Adnan Dje 04:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Strugë
Motoçikleta
Touring
Se Prodava HARLEY-DAVIDSON Electra Glide Ultra limited 2014 god, 1688 (cm), so pominati 35,500 km, pvr gazda uvezen od USA.So mk registarski tablici. Redovno servisiran vo ovlasten servis HARLEY-DAVIDSON Thesalloniki so servisna kniska, moze da se vidi vo sekoe vreme....
Leaflet
Në fillim