Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Honda Transalp XL650V

3 300 EUR

3 800 EUR

Shitet nga: Borislav 14 Sht 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Motoçikleta
Touring
Prodhuesi
Honda
Modeli
XL
Motorot e vo odlicna sostojba, servisiran pred sezona :lanec, zapcanici, filtri, svekici, maslo, kocnici, cistenje na karburator,novi gumi.
Dopolnitelna oprema: nov vizir, stranicni kuferi, polnac za mobilni.
Borislav
071268564
Leaflet
Në fillim