Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bandazi

550 EUR

Shitet nga: beco 19 Qer 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibrë
se prodavat bandasi 17 so novi gumi cena 550 evra bez zameni
se prodavat bandasi 5x 120 205 15bez gumi moze zamena za 16 ki za golf 4
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione