PIRELLI ANGEL 180-55-17 i 120-70-17

Shitet nga: Sinisa 27 Jan 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Centar, Shkup
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
PIRELLI ANGEL 180-55-17 zadna i 120-70-17 predna vo odlicna sostojba cena 100eur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim