Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Michelin Latitude Sport Winter 235/55/19

600 EUR

Shitet nga: Ziko 16 Sht 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продаваат 4 гуми Michelin Latitude Sport Winter 235/55/19, кои се на чување во Мотоцентар и возени се само 3 месеци минатата сезона. Гумите се во одлична состојба како нови.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione