140/70-16 SAVA MC28 zadna guma PIAGGIO BEVERLY

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MOTOPARTS Veles 29 Qer 12:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 100 MKD

Komuna: Shkup
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
140/70-16 SAVA MC28 zadna guma PIAGGIO BEVERLY 200,250 APRILIA SCARABEO 500
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање

facebook.com/motopartsi
VIBER 078 216258
SKYPE: motoparts.com.mk
[email protected]
www.motoparts.com.mk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim