Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Poliranje matirani i pozolteni farovi

600 MKD

Shitet nga: Дарко 16 Sht 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
вршиме професионално реставрирање,полирање и чистење на матирани и пожолтени фарови до беспрекорен сјај и функционалност,без вадење на фаровите по цена од само 600денари за двата фара,гаранција две години и машинско полирање на автомобили со врвни и квалитетни средства кои ги има во понуда само кас нас:MA-FRA,MENZERNA,TW,MEGUIARS,HD UNO,RUPES,SCHOOL concept, по цена од само 1500денари и гратис восоцирање,посебен пакет деконтаминација и восоцирање на лакот по симболична цена од 800 ден.погледнете дел од нашата работа на следните линкови: https://www.facebook.com/AutoPrilep1/photos_albums


http://www.youtube.com/user/MultiXANTIA1/videos
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione