Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vlecna Slep Sluzba

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Filip Trans Sped 01 Pri 07:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavadar
Vlecna sluzba 24/7 niz cela Makedonija za motorni vozila do 4 tona, cena po dogovor zavisno od relacijata ! Ne sme najdobri mo neznaeme za podobri
Filip Trans Sped
078288012
Në fillim