Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTRIRANJE NA KAMIONI

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Vlatko 01 Pri 22:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Prilep
CENTRIRANJE NA KAMIONI I AVTOBUSI

SEKAKOV VID NA POPRAVKI. PROMENA NA MASLO, FILTRI, PLOCKI, DISKOVI, SPONI, JASTACI ITN.
POLNENJE NA KLIMA URED.
Vlatko
Алфа Омега Сервис се наоѓа на стариот пат за Битола на излезот од Прилеп. Вршиме секаков вид на поправки на сите видови моторни возила. Центрирање на камиони, комбиња и автобуси. www.alfaomega.mk 070282481
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Aleksandar Makedonski bb Tregoje në hartë
070282481
https://www.alfaomega.mk
Në fillim