Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dijagnostika Elektronika servis

50 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Avto Kliniik Dje 14:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Proverka na greski i brisenje na istite.
resetiranje i startuvanje na servisni intervali
proverka na oddelini sistemi (Abs,Airbag,) i tn

gi opfakame site brendovi na vozila .
otstranuvame defekti vo elektrikata i elektronikata.

https://www.facebook.com/avtoklinik/

Avto Klinik
tel.075 384 109
Avto Kliniik
Servis Avto Klinik Izrabotka na avto Klucevi i Dalecinska Dekodiranje na avto Radia i Navigacii Servisiranje na Airbag sistemi Servisiranje na Avto Klima Avto Dijagnostika Avto Elektronika Chip Tuning
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Borivoe Milosevski 87 Tregoje në hartë
+38975 384 109
https://www.facebook.com/avtoklinik/
Avto Kliniik
+38975 384 109
Avto Kliniik
Avto Klima Freon Servis 50 МКД
Klucar Avto kluc dalecinsko kod 50 МКД
Mercedes Klucevi izrabotka 10 МКД
Dekodiranje radio navigacija 50 МКД
Në fillim