Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Avto klima

600 EUR

Shitet nga: Blerim Fejzullahu 07 Mar 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava aparat za polnenje Avto klima donesena od germanija. Cenata e 600 evra. Ponudete nekoja zamena za kola ili nesto drugo do taja cena. 071339318
Blerim Fejzullahu
071339318
Leaflet
Në fillim