Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SERVICE za Repariranje na COMMON RAIL DIZNI

Shitet nga: Audi 15 Tet 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Gi Reparirame site vidovi COMMON RAIL DIZNI za site dizel vozila isklucivo za VW GOLF PASSAT TURAN TUAREG PHEATON POLO AUDI A3 A4 A6 3.0 TDI A8 Q7 SEAT BMW 520 530 320 330 325 D X5 X6 3.0 3.5 MERCEDES C220 200 270 320 CDI E 200 220 250 270 280 320 350 CDI SPRINTER 208 209 313 315 515 CDI CRAFTER 2.5 3.0 RENAULT MENAGE 1.5 DCI 1.9 DCI SCENIC LAGUNA CLIO CITROEN C3 C4 C5 JUMPER 1.4 HDI 1.6 HDI 2.0 HDI imame i gotovi repariani dizni so 1 godina garancija.JAVETE SE ZA BILO KAKVA KOLA KE VI DADEME INFOMACIJA
Në fillim