Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Motorno maslo PAKELO Uni Parts

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIPARTS DS SKOPJE 18 Qer 08:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
UNIPARTS DS SKOPJE
Hidraulicni cilindri za JCB 0 МКД
JCB rezervni delovi za gradezni masini 0 МКД
PAKELO OFICIJANIOT PARTNER NA FERRARI! 0 МКД
Gumeni gasenici rolni lanci 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Сите видови на масла од програмата на Пакело, сега се достапни и на Македонскиот пазар.
Со највисок квалитет италијанскиот бренд Пакело е официјален партнер на Ferrari racing тимот.
Дојдете во нашата продавница во инд.зона Визбегово или јавете се на нашите броеви
075 330-567
075 280-577 02 2600-232
UNIPARTS DS SKOPJE
Servis i rezervni delovi za gradezni masini, bageri, buldozeri itn. Hidraulicni pumpi, gasenici, nozevi, zabi itn. Filtri za gorivo, vozduh, hidraulika. Specijaliziran servis so vrvna usluga za vasite masini. Posetete ne i uverete se!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kacanicki pat 43 Vizbegovo Tregoje në hartë
02 2600232
http://www.uniparts.mk/
UNIPARTS DS SKOPJE
075 330-567
Leaflet
UNIPARTS DS SKOPJE
ZABI ZA BAGER 0 МКД
RAMPI ZA UTOVAR 0 ЕУР
Hidraulucni pumpi 0 ЕУР
Delovi za gradezni masini 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione