Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RACNI MAZALICI PISHTOLI ZA MAST PUMPI

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIPARTS DS SKOPJE 29 Mar 08:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
UNIPARTS DS SKOPJE
JCB -rez.delovi za JCB gradezni masini 0 МКД
PAKELO OFICIJANIOT PARTNER NA FERRARI! 0 МКД
REZERVOAR ZA NAFTA 0 МКД
Filteri za maslo  gorivo za gradezni masini 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Racni mazalici, pishtoli za mast , pumpi za promena na motorno maslo
Proizvoditel: BONEZZI ; Poteklo: Italija - po pristapni ceni
Dostapni vo Uni Parts DS Dooel - Skopje
za podetalni informacii javete se na 02/2600-232
UNIPARTS DS SKOPJE
Servis i rezervni delovi za gradezni masini, bageri, buldozeri itn. Hidraulicni pumpi, gasenici, nozevi, zabi itn. Filtri za gorivo, vozduh, hidraulika. Specijaliziran servis so vrvna usluga za vasite masini. Posetete ne i uverete se!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kacanicki pat 43 Vizbegovo Tregoje në hartë
02 2600232
http://www.uniparts.mk/
UNIPARTS DS SKOPJE
02 2600232
Leaflet
UNIPARTS DS SKOPJE
TAKEUCHI mini bageri 0 ЕУР
Motor 3304 CAT 0 ЕУР
JCB rezervni delovi za gradezni masini 0 МКД
Rezervni delovi za Gradezni masini 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione