Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AVTO KLIMA SERVIS

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ Dje 12:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
* НОВА ЛОКАЦИЈА
* АВТО КЛИМА
(Комплетен Сервис, Дијагностика, Полнење Фреон, Резервни делови)
* АВТО СЕРВИС
(Авто делови, Авто дијагностика, Акумулатори, Плочки, Гуртни, Спони, Јабучици, Масла, Филтри)
* АВТО КОЗМЕТИКА

070 212 341
078 405 705

Групација 87
КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ
Климатроник Професионал е компанија која во своето портфолио на активности опфаќа: 1) Се за вашиот Автомобил: - Авто Клима Сервис - Авто Сервис - Авто делови (Половсни и нови) - Авто Козметика 2) Се поврзано со Домашни Клима Уреди: - Продажба на нови и половни Клима Уреди - Комплетен Професионален Сервис на вашиот Клима Уред - Професионална Монтажа - Менување Фреон - Демонтажа
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Светиниколска ББ Tregoje në hartë
+38970212341, +38978405705
https://www.facebook.com/AvtoKlimaServis87/?ref=bookmarks
КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ
+38970212341, +38978405705
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione