Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hemisko Cistenje na Avtomobili

Shitet nga: Nikola 18 Shk 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Чистењето се врши со современи хемиски средства и професионални машини.
За беспрекорен чист автомобил понудата опфаќа чистење на сите седишта, кров, патос, тапацир, шалт табла, гепек.
Вашиот автомобил заслужува ваков третман. Уживајте и возете се во чист и дезинфекциран автомобил.
Заедно со нашите клиенти покажавме дека најважно од се е квалитетот кој го нудиме.
Многуте задоволни корисници на нашите услуги се доказ за тоа.
Така и продолжуваме – квалитетот останува наш заштитен знак.

100% чисто
100% дезинфекцирано

ИНФОРМАЦИИ НА
070 335253
Në fillim