Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za cistenje na DPF do 99%

Shitet nga: Vabsonic 02 Pri 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Хидродинамичниот чистач на DPF филтри е наменет за чистење на DPF филтри и каталитички конвертери на патнички и комерцијални возира со EURO 4, 5 и 6 стандарди. Уредот применува хемиска, хидродинамична и пневматска метода на чистење. Со овој уред за само 60 минути, DPF филтерот се чисти и се доведува до ниво на фабричка функционалост и исправност. Ефикасноста на оваа метода е околу 99%.

Произведен во: Република Србија
Гаранција: 1 година

Повеќе за производот: https://vabsonic.com/product/hidrodinami-ki-ure-aj-za-i-enje-dpf-filtera-8/hidrodinami-ki-ista-dpf-filtera-v24-48
Vabsonic
075 404 536
Në fillim