Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SERVIS CENTRIRANJE AVTO KLIMA POLIRANJE FAROVI

1 000 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Bomi Auto 16 Mar 09:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Servis za promena na delovi od prednica sponi jabucici diskovi plocki kako i centriranje na vasiot avtomobil, promena ulje filtri, raspolagame so site tipovi na ulje i filtri kako i delovi za vasiot avtomobil
Polnenje avto klima
Dijagnostika
Poliranje farovi
DPF-OFF EGR - OFF TUNING i tn
Nasa fb stranica
https://www.facebook.com/CentriranjePrednica/
Bomi Auto
Avto servis/ Avto delovi
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skupi br 1 karpos Tregoje në hartë
078262979
Bomi Auto
078262979
Leaflet
Në fillim