Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hemisko cistenje i poliranje na vozila

1 200 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Mincev 12 Mar 10:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
-Masinsko hemisko cistenje na site vidovi avtomobili i kombinja.
Kompletno cistenje na vnatresnosta na avtomobilot,na site vidovi sedista(koza,prevertena koza,platno),pod,stranici od vratite,bagaznik.
CENATA E VO ZAVISNOST OD GOLEMINATA NA AVTOMOBILOT OD 1500 DO 2500 MKD.

-Cistenje na Sedista 1200-1500MKD
-Cistenje na krov 500MKD


-Masinsko poliranje na avtomobili i kombinja.
Poliranje od 2500-6000den.(SONAX,3M)

Se naogjame vo Karpos 3 nasproti Voena Bolnica, i vednas do Pedagoski Fakultet. 071311351
Mincev
Prodazba na polovni vozila od Italija
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bul.Partizanski odredi Tregoje në hartë
070252849, 077996870
Mincev
Iphone 5s 32GB Neverlock -
Masinsko hemisko cistenje i poliranje na vozila -
Hauba za VW Golf 5 50 EUR
Masinsko hemisko cistenje i poliranje na vozila 1 500 MKD
Në fillim