Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masinsko poliranje na farovi i Keramicka zastita

600 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Mincev 28 Shk 10:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Poliranje vo tri fazi i Keramicka zastita
Garancija edna godina
Komplet dvata farovi od 600 do 1000MKD vo zavisnost od nivnata sostojba.
Poliranje na izgrebani,pozolteni,zamagleni farovi.
Mincev
Prodazba na polovni vozila od Italija
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bul.Partizanski odredi Tregoje në hartë
070252849, 077996870
Mincev
Masinsko poliranje na farovi 600 MKD
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Servisna kniska-06 -
VW Passat 2.0 TDI 140ks High Line -06 5 400 EUR
Masinsko hemisko cistenje i poliranje na vozila 1 500 MKD
Në fillim