Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Poliranje Farovi na Vozila

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Web Service 06 Mar 12:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Вршиме професионално чистење и полирање на
- пожолтени,
- замаглени и
- изгребани фарови

ВРАТЕТЕ ГО ФАБРИЧКИОТ СЈАЈ НА ВАШИТЕ ФАРОВИ.

Возете сигурно, решете ја слабата видливост во темница и вратете му дел од стариот сјај на вашиот автомобил.

Под влијание на временските услови, УВ зраци, удари на камчиња и песок, фаровите со години постануваат пожолтени, заматени и непроѕирни, па видливоста во ноќта опасно се намалува.

Наместо скапоцена замена, со полирање и премачкување со заштититен слој против УВ зраци, фаровите на вашиот автомобил повторно ќе “прогледаат” и ќе постанат како нови.

Но немојте предолго да чекате зошто ако се постари и заматеноста е поголема, помали се шансите за враќање на фаровите на оригиналниот фабрички сјај.


VRSIME PROFESIONALNO POLIRANJE - RESTAVRACIJA NA
- POZOLTENI
- ZAMAGLENI I
- OSTETENI FAROVI

VRATETE GO FABRICKIOT SJAJ NA VASITE FAROVI.

Rab. Vreme:
Sekoj den 08-18h
ADC - Axius , Skopje
tel. 070 335253

G+
https://plus.google.com/communities/100937031065376384508

FB
https://www.facebook.com/adc.axius

YouTube
https://www.youtube.com/channel/UCSZLpAJD-TANOkQmOaKSnDw


MAN, IVECO, SCANIA
Alfa Romeo, Audi, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercury, Mercedes, Mini, Nissan, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Toyota, Vauxhall, Volvo, VW, Golf, Passat, Polo, Astra, Vectra, Corsa, Focus, Mondeo, Ibiza, Leon

Полирање Фарови ВИДЕО

Web Service
070335253
Në fillim