Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Poliranje Farovi Opel Audi Crysler

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Web Service 24 Shk 11:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Profesionalno poliranje na
- Zamagleni
- Pozolteni
- Izgrebani Farovi

Vratete go fabrickiot sjaj na vasite farovi.
Specijaliziran servis za polikarbonatni (plasticni) farovi.
ADC Axius Skopje

Tel. 070 33525

Rabotno Vreme:
Sekoj den 08-18h

FB
https://www.facebook.com/adc.axius

G+
https://plus.google.com/communities/100937031065376384508

Полирање на Фарови ВИДЕО

Web Service
070335253
Në fillim