Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KOMPRESOR

400 EUR

Shitet nga: Krsto 10 Shk 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
PRODAVAM KOMPRESOR!
*KVALITETEN
*BEZ PROBLEM VO ODLICNA SOSTOJBA
Leaflet
Në fillim