Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hemisko Cistenje Avtomobil i Poliranje Farovi

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OliMobil 03 Mar 11:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
OliMobil
REANULT TWINGO 1.2 16V -04 INITIALE 2 400 EUR
OPEL CORSA D 1.2 -08 ODLICNA 3 500 EUR
Mercedes E280cdi -06 AVANGARDE 7 400 EUR
FIAT PUNTO 1.2 60 KS -01 1 700 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Veles
Хемиско Чистење на Возила и
Полирање на Фарови

Чистењето се врши со современи хемиски средства по пат на екстракција со професионални машини.*KARCHER*TORNADOR*
За беспрекорен чист автомобил понудата опфаќа чистење на сите седишта, патос, тапацир, шалт табла, гепек, плафон, полирање пластика
Вашиот автомобил заслужува ваков третман. Уживајте и возете се во чист и дезинфекциран автомобил.
Чистењето се врши со современи хемиски средства, антиалргентни со стандард ISO 9001.
Професионално полирање на фарови до фабрички изглед,вратете им го сјајот и функционалноста на вашите фарови долготрајно.
Повелете да се уверите во нашата професионалнот со ниски цени.

Hemisko Cistenje Avtomobili i
Poliranje na Farovi
070 666 154
OliMobil
Prodazba na provereni polovni avtomobili so atraktivni ceni...
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul.Akademik Penco Davcev 52 Tregoje në hartë
070666154
OliMobil
070666154
OliMobil
OPEL MERIVA 1.4 PLIN -05 KAKO NOVA 3 000 EUR
Peugeot 3008 1.6HDI-FACELIFT -14 euro5 9 990 EUR
PEUGEOT 206 1.1 ODLICNA -00 1 900 EUR
Fiat Croma 1.9 Multijet 120 ks -07 FULL 2 500 EUR
Në fillim