Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

SKODA FABIA 1.4 TDI 75 ks 2009 god

3 200 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Prodazba na uvezeni avtomobili 23 Dhj 07:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Prodazba na uvezeni avtomobili
  Online
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
VW TIGUAN 2.0 TDI 140 ks. 2009 god 9 500 ЕУР
FORD FIESTA 1.4 TDCI 68 ks. -06 3 000 ЕУР
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -07 S LINE 4 999 ЕУР
MERCEDES-BENZ B 180 CDI 80 kw -06 4 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Fabia
SKODA FABIA 1.4 TDI 75 ks 2009 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi I kompletno servisirana I registrirana. 071555599 Delčevo
Prodazba na uvezeni avtomobili
  Online
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
CITROEN BERLINGO 1.6 HDI 90 ks. 2010 God 4 999 ЕУР
PEUGEOT 307 2.0 HDI 90 ks 3 200 ЕУР
VW POLO 1.4 TDI 59 kW 2006 God 3 500 ЕУР
VW POLO 1.6 TDI 90 ks.2010 god 5 500 ЕУР
Në fillim