Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skoda Fabia 1.4 TDI 80hp

2 700 EUR

Shitet nga: filip 17 Shk 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Fabia
Centralna brava, klima, Abs, Asr ,Airbag
Napraven golem i mal servis pred 20000km
Gradska 5.5/100
Otvoreno 4/100
Voziloto e vo taksi kompanija, se prodava so i bez oprema. Voziloto e vo odlicna sostojba, bez dopolnitelni vlozuvanja.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione