Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skoda Fabia 1.4 MPI benzin plin

2 400 EUR

Shitet nga: Deni 25 Shk 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Fabia
Se prodava Skoda Fabia 1.4 MPI benzin so plin 2001 god so motor so lance registrirana do 4 mesec so zimski gumi i vo dobra sostojba
Cena po dogovor
Moze zamena za Lada Niva
Tel 075350339
Leaflet
Në fillim