Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skoda Fabia 1.4 MPI benzin so plin

2 400 EUR

Shitet nga: Deni 18 Shk 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Fabia
Se prodava Skoda Fabia 1.4 MPI benzin so atestiran plin , 2001 god registrirana do April
Cena po dogovor
Tel 075350339
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione