Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skoda Fabia

2 500 EUR

Shitet nga: Stefan 22 Gush 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Fabia
se prodava skoda fabia 1.2 benzin plin poveke info na tel : 070270544
Leaflet
Në fillim