Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skoda Favorit

600 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Tome 18 Pri 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Favorit
Se prodava skoda favorit .
Generalen remont pred nekolku meseci.
Garazirana.
Prv gazda.
Cena 600 evra
Leaflet
Në fillim